angličtinaPřihlášení do IS SU

Dotknout se hvězd 3D

Dotknout se hvězd

  • IMAX/Dokumentární/Krátkometrážní
  • USA, 2019, 35 minut
  • Režie: Luke Ployhar
  • Jazyk: čeština
  • Více informací naleznete na webových stránkách touchthestarsmovie.com

Obsah

Dotknout se hvězd je přehlídkou robotických kosmických lodí používaných při průzkumu naší sluneční soustavy a galaxie za ní.

Prostřednictvím filmu sledujeme cestu do vesmíru skrze historii sond, orbiterů a přistávacích modulů NASA a vydáváme se s nimi od středu naší sluneční soustavy a povrchu jejích planet a měsíců přes důkladnou prohlídku kosmické lodi Voyager až po okraj naší sluneční soustavy a ještě dál.

Díky nejnovějším snímkům s vysokým rozlišením a novým vědeckým poznatkům jde o velkolepou podívanou, díky které máme ty nejvzdálenější kouty známého vesmíru na dosah ruky.

Annotation

Touch the Stars showcases the robotic spacecraft used in exploration of our solar system and the galaxy beyond.

The film traces the path to space through the history of NASA’s probes, orbiters, and landers - from the heart of our solar system and the surface of its planets and moons to the grand tour of the Voyager spacecraft through the outer planets and beyond.

Created with the latest high definition imagery and scientific data, Touch the Stars engages audiences through the use of real footage and 3-dimensional vistas, transporting them to planets and distant stars alongside these heroic robot explorers.

Aktuální nabídka