PALÚŠ, Igor a Matúš VYROSTKO. Územní samospráva jako forma veřejné moci: Recenzovaný sborník z mezinárodní vědecké konference. In Územní samospráva jako forma veřejné moci: Recenzovaný sborník z mezinárodní vědecké konference. Opava: Ústav veřejné správy a sociální politiky, Fakulta veřejných politik v Opavě, 2021, s. 1-196. ISBN 978-80-7510-463-2.
Originální název Územní samospráva jako forma veřejné moci: Recenzovaný sborník z mezinárodní vědecké konference.
Název česky Územní samospráva jako forma veřejné moci: Recenzovaný sborník z mezinárodní vědecké konference.
Název anglicky Territorial self-government as a form of public power: A peer-reviewed proceedings of an international scientific conference.
Autoři PALÚŠ, Igor (703 Slovensko, garant, domácí) a Matúš VYROSTKO (703 Slovensko, domácí).
Vydání Opava, Územní samospráva jako forma veřejné moci: Recenzovaný sborník z mezinárodní vědecké konference. od s. 1-196, 196 s. 2021.
Nakladatel Ústav veřejné správy a sociální politiky, Fakulta veřejných politik v Opavě
Typ výsledku Editorství tematického sborníku, editorství monotematického čísla odborného časopisu
Obor 50602 Public administration
WWW URL
Kód RIV RIV/47813059:19510/21:A0000373
ISBN 978-80-7510-463-2
Klíčová slova česky územní samospráva; veřejná správa
Klíčová slova anglicky territorial self-government; public administration
Příznaky Mezinárodní význam, Recenzováno
Změnil Změnil: PhDr. Matúš Vyrostko, PhD., učo 58349. Změněno: 22. 3. 2023 12:49.
Recenzovaný sborník z mezinárodní vědecké konference na tému "Územní samospráva jako forma veřejné moc"i ponúka príspevky, ktoré odzneli na konferencii konanej 13.5.2021, na Fakulte veřejných politik v Opave. Prináša poznatky a vedecké závery domácich i zahraničných autorov.
The peer-reviewed proceedings of the international scientific conference on the topic "Territorial self-government as a form of public power" offers contributions presented at the conference held on 13 May 2021 at the Faculty of Public Policies in Opava. It presents knowledge and scientific conclusions of domestic and foreign authors.
VytisknoutZobrazeno: 19. 7. 2024 11:25