angličtinaPřihlášení do IS SU

Tajemný oceán 3D

Tajemný oceán

  • IMAX/Dokumentární
  • USA, 2015, 40 minut
  • Režie: Jean-Michel Cousteau
  • Jazyk: čeština, možnost promítání v angličtině
  • V případě zájmu můžeme nabídnout verzi pořadu i v 2D formátu

Obsah

Jean-Michel Cousteau, syn slavného průzkumníka oceánu Jacquese Cousteau, nabízí dechberoucí pohled na svět v oceánu, který dost možná skrývá jedno z největších tajemství ze všech - a to, že nejmenší život v moři je tou nejmocnější silou, na které jsme všichni na této planetě závislí. Spolu s mořským biologem Holly Lohuisem zve diváky, aby se ponořili do obrazů tohoto neznámého světa a žasli nad krásami a rozmanitostmi oceánů - a nechali se inspirovat ještě silnější touhou tyto zdroje veškerého života na naší planetě chránit.

Annotation

Jean-Michel Cousteau, son of ocean pioneer Jacques Cousteau, offers a breakthrough look at a secret world within the ocean that is perhaps the biggest story of all-that the smallest life in the sea is the mightiest force on which we all depend. Alongside marine biologist Holly Lohuis, he invites viewers to dive into this whole new world that will leave them in awe of the beauty and diversity of the oceans – the source of all life on our planet – and inspire an even stronger desire to protect what they have either seen for the first time or perhaps re-discovered along the journey.

Narrated by renowned oceanographer Dr. Sylvia Earle, “Jean-Michel Cousteau’s Secret Ocean 3D” introduces audiences to over 30 species, illuminating behaviors captured for the first time thanks to the development of new tools that allow underwater filming in 3D, ultra-HD 5K, slow motion, macro, and with motion control, and takes them to remarkable and vibrant environments such as the Bahamas, Fiji, and Bimini.

Aktuální nabídka

90 Kč
V prodeji od 31. 8. 2021 | Podrobnosti