VOMLELA, Lukáš, Marie SCISKALOVÁ, Lucie KAMRÁDOVÁ a Rafal Józef RIEDEL. Slezsko a problematika pasti středního příjmu české a polské regionální perspektivy. Slezská univerzita Opava: Fakulta veřejných politik v Opavě, Slezská univerzita v Opavě, 2021. ISBN 978-80-7510-479-3.
Originální název Slezsko a problematika pasti středního příjmu české a polské regionální perspektivy.
Název česky Slezsko a problematika pasti středního příjmu české a polské regionální perspektivy
Název anglicky SILESIA AND THE MIDDLE INCOME TRAP PROBLEM CZECH AND POLISH REGIONAL PERSPECTIVES.
Autoři VOMLELA, Lukáš, Marie SCISKALOVÁ, Lucie KAMRÁDOVÁ a Rafal Józef RIEDEL.
Vydání Slezská univerzita Opava, 2021.
Nakladatel Fakulta veřejných politik v Opavě, Slezská univerzita v Opavě
Typ výsledku Odborná kniha
ISBN 978-80-7510-479-3
Klíčová slova česky Past středního příjmu, Polsko, Česká republika, Slezsko, regionální perspektiva
Klíčová slova anglicky Middle income trap, Poland, Czech Republic, Silesia, regional perspective
Příznaky Recenzováno
Změnil Změnila: Jana Tamfalová, učo 50913. Změněno: 7. 4. 2022 11:10.
VytisknoutZobrazeno: 22. 5. 2024 14:07