VYMĚTALOVÁ, Karla. Výroční zprávy - fundament vědecké práce středoškolských pedagogů. Acta historica Universitatis Silesianae Opaviensis. Opava: Slezská univerzita, Filozoficko-přírodovědecká fakulta v Opavě, 2014, roč. 2014, č. 7, s. 163-182. ISSN 1803-411X.
Originální název Výroční zprávy - fundament vědecké práce středoškolských pedagogů
Název anglicky The annual reports - basic of scientific work of teachers at the secondary school
Autoři VYMĚTALOVÁ, Karla.
Vydání Acta historica Universitatis Silesianae Opaviensis, Opava, Slezská univerzita, Filozoficko-přírodovědecká fakulta v Opavě, 2014, 1803-411X.
Typ výsledku Článek v odborném periodiku
Obor 60101 History
WWW URL
Klíčová slova anglicky annual reforts; history of secondary scholarship
Návaznosti EE2.3.20.0031, projekt VaV.
Změnil Změnila: Ing. Radomíra Holešová, učo 65251. Změněno: 4. 4. 2023 14:04.
Článek pojednává o dějinách vzniku a vývoje výročních zpráv, ve kterých středoškolští učitelé publikovali mj. své vědecké příspěvky. Zabývá se problémy, které při jejich sestavování vznikaly, postojem učitelů k výročním zprávám, shrnuje základní bibliografii týkající se přehledu výročních zpráv.
The article discusses the history of the formation and development of annual reports, in which the teachers published among others their scientific contributions. It deals with problems, which have formed in their compilation, with attitude of teachers to the annual reports and sumarizes the basic bibliography on the review of annual reports.
VytisknoutZobrazeno: 4. 5. 2024 23:03